Pousada Refugio Sol E Brisa
| Płatne WiFi Płatne Wi-Fi | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Hotel Pousada Refugio Sol E Brisa São Bento do Sapucaí oferuje całodobową ochronę w celu zapewnienia bezpieczeństwa gości.
Kaplica Mozaiki znajduje się około 15 min jazdy od tego hotelu, a Church of São Bento do Sapucaí jest w prawie 6 km. House of Culture Miguel Reale leży także w prawie 7 km od obiektu.
Pousada Refugio Sol E Brisa oferuje 6 pokojów wyposażone w minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty oraz takie nowoczesne udogodnienia jak telewizja satelitarna i Wi-Fi. Zawierają łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem. Pokoje w wygodnym hotelu zapewniają prywatne łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem. Z pokojów można podziwiać widoki na ogród.
Wygodny obiekt noclegowy serwuje śniadanie w formie bufetu, które obejmuje ser i świeże owoce.
- Lokalne atrakcje
- Cachoeira do Pocao935 km
- Cachoeira do Toboga1422 km
- Lotniska
- Lotnisko Sao Jose dos Campos Regional103 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Płatne Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Leżaki
- Ogród
Usługi
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Patio
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Pousada Refugio Sol E Brisa?
Odległość pomiędzy lotniskiem Sao Jose dos Campos Regional a hotelem Pousada Refugio Sol E Brisa wynosi 105 km. - ❓
Czy na terenie hotelu Pousada Refugio Sol E Brisa jest dostępny parking?
Tak, hotel Pousada Refugio Sol E Brisa ma parking za darmo. - ❓
Czy śniadanie jest wliczone w ofercie pobytu w hotelu Pousada Refugio Sol E Brisa?
Tak, śniadanie w formie bufetu jest w cenie rezerwacji pokoju w niektórych ofertach. Pamiętaj, aby potwierdzić te informacje w hotelu Pousada Refugio Sol E Brisa. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma hotel Pousada Refugio Sol E Brisa?
Basen jest dostępny w hotelu Pousada Refugio Sol E Brisa.